Chcąc jak najlepiej przybliżyć informacje o naszym zgromadzeniu - Założycieli, historii i obszarach pracy, przygotowaliśmy ulotki informacyjne, które służą nam podczas spotkań z wiernymi w całej Polsce.

Tak jak w ubiegłym roku, w tym również przygotowaliśmy kalendarz z intencjami misyjnymi, zdjęciami z placówek misyjnych na całym świecie i informacjami o naszym zgromadzeniu. Serdecznie zapraszamy do zaopatrywania się w kalendarze!

Obrazek z wizerunkiem Matki Bożej Pocieszenia z cudownego obrazu, który znajduje się w Sanktuarium w Turynie. Na odwrotnie obrazka zamieszczona jest modlitwa do Matki Bożej.

'Nie umrę, ale żyć będę i głosić dzieła Pana'. [Ps118,17]

W tym roku nasze zgromadzenie obchodzi rok Założyciela Bł. Józefa Allamano. Chcąc przybliżyć Wam tę wspaniałą i inspirującą postać, przygotowaliśmy polską edycję książki 'Takimi bądźcie', pozwalającą poznać przesłanie misyjne i fundamenty, na których ksiądz Allamano zbudował charyzmat naszego zgromadzenia.

Ojciec Stefano Camerlengo, generał zgromadzenia, tak pisze o książce:
Ta książka to skarb dla duchowych synów i córek o. Józefa Allamano – misjonarzy i misjonarek pocieszenia. To testament, skarbnica mądrości, drogowskazów, ojcowskich rad. Intymna rozmowa z duchowym przewodnikiem, który stawia wysokie wymagania, a jednocześnie podtrzymuje, pociesza i wspiera. Jego słowa nie straciły nic na aktualności. Wciąż tchną życiem, przekonują i rozpalają przygasające już w nas czasem pragnienie świętości.

Zapraszamy również do przeczytania artykułu o książce na portalu NIEDZIELA.PL [http://www.niedziela.pl/artykul/110529/nd/Na-ulicach-wielkich-miast-wsrod-stepow-i]

Wszystkie osoby, chcące bliżej poznać naszą duchowość i osobę Założyciela mogą zamówić tę pozycję książkową, pisząc do nas maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.